WIMED Outdoor Fitness na Targach ITM

Outdoor fitness
Outdoor fitness w wysokich temperaturach
11 sierpnia 2017
Ćwiczenia na świeżym powietrzu
Zalety ćwiczeń na świeżym powietrzu
24 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie

WIMED Outdoor Fitness na Targach ITM

Targi ITM to fabryka przyszłości na najwyższym poziomie. To przemysł (innowacyjne technologie i rozwiązania), biznes (międzynarodowe kontakty) oraz nauka (ogromny dorobek inżynierów i zespołów projektowych) w jednym. Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu ciężkiego.

Firma WIMED również miała możliwość prezentacji swojej oferty. Na naszym stoisku przedstawiliśmy ofertę z zakresu Outdoor Fitness i Street Workout.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego ważnego wydarzenia a wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za owocne rozmowy.

Targi ITM – przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

Targi ITM Polska to przede wszystkim możliwość prezentacji i promocji dokonań przemysłowych na skalę światową. To możliwość zrobienia biznesowego kroku w przyszłość i wymiany cennych doświadczeń z partnerami handlowymi z całego świata.

Dodatkową możliwością dla wszystkich gości Targów jest udział w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i licznych pokazach, dzięki którym można było zdobyć nową, cenną wiedzę i uzyskać przewagę konkurencyjną.

WordPress Video Lightbox