Siłownie zewnętrzne zwiększają atrakcyjność i prestiż obiektów

Outdoor fitness stepper
Stepper – sprzęt outdoor fitness do ćwiczeń dolnych partii ciała
3 grudnia 2018
Siłownia plenerowa w mieście
Miasta inwestują w siłownie plenerowe
19 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Siłownie zewnętrzne zwiększają atrakcyjność i prestiż obiektów

Siłownia plenerowa przy korcie tenisowym

Eleganckie i solidne siłownie na świeżym powietrzu pozwalają na atrakcyjne zagospodarowanie terenu, podnoszą prestiż hotelów, ośrodków wypoczynkowych, szkół, obiektów sportowych, szpitali, prywatnych klinik czy całego miasta. Obiekt odbierany jest jako nowoczesny, profesjonalny, szczególnie dbający o potrzeby Klientów/uczniów/pacjentów itd., o wysokim standardzie. A do tego, co najważniejsze, urządzenia outdoor fitness umożliwiają atrakcyjną formę ćwiczeń, na świeżym powietrzu oraz interakcję z innymi trenującymi.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia: aerobowe, siłowe i rozciągające.

 1. LINIA STANDARD – urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i produkcji, a mimo to są bardzo atrakcyjne cenowo.Sprawdź ofertę http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-standard/
 2. LINIA PREMIUM – urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które są dziełem sztuki użytkowej. Nowoczesne sprzęty, szlachetne materiały, certyfikat TÜV, wyjątkowy design autorstwa światowej klasy projektantów.Sprawdź ofertę http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-premium/
 • 3 lata gwarancji.
 • Krótki termin realizacji.
 • Szybka reakcja serwisu.
 • Ubezpieczenie w cenie produktu.
 • Kompleksowa usługa: od dostawy po montaż.
 • Indywidualne konfiguracje (personalizacja urządzeń).

Designerskie siłownie zewnętrzne to świetna inwestycja

Siłownie plenerowe to doskonała inwestycja, symbol prężnie rozwijającego się miasta, regionu czy obiektu oraz szczególna dbałość o poprawę jakości życia mieszkańców/klientów.

Na jaki sprzęt outdoor fitness postawić pokazujemy na przykładzie naszych produktów:

 • Łączymy nowoczesny design z dużą trwałością.
 • Wszystkie urządzenia outdoor fitness posiadają prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland Polska. Co on potwierdza? Najwyższą jakość i  bezpieczeństwo. Dodatkowo trenażery spełniają najnowszą normę PN-EN 16630:2015-06 (są zgodne z obowiązującymi standardami, specjalnie określonymi dla siłowni plenerowych).
 • Wykonane są z solidnych materiałów – grubych rur, stalowych dekli, stopek z metalowego podkładu – odpornych na czynniki atmosferyczne, mających doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.
 • Urządzenia cicho pracują, są komfortowe i łatwe w użytkowaniu. Ćwiczenia wykonuje się intuicyjnie, nie są w żadnym stopniu skomplikowane, może wykonać je każdy. Cicha praca ułatwia skupienie się na ćwiczeniach.
 • To polskie produkty, wykonane przez firmę, która cieszy się dużą popularnością w całej Europie, słynie z niezawodności i solidności. Sprawdzony dostawca to gwarancja, że otrzymasz produkt w 100-procentach zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zamawiasz u cenionej firmy, nie ponosisz ryzyka, jak w przypadku firm no name, o wątpliwej reputacji.
 • Nowoczesny, niepowtarzalny design (projekt znanej firmy SOKKA, którą tworzą światowej klasy projektanci).
 • Pełna personalizacja (masz możliwość zamówienia dedykowanej siłowni zewnętrznej, o dowolnym kolorze, z indywidualną grafiką, wybierając spośród tysiąca wariantów – kolory, faktury farb, wykończenia uchwytów, oklejanie folią). Zobacz na czym to polega http://silownie-zewnetrzne.eu/konfiguracje/

Możesz mieć siłownię, którą rekomenduje trener klasy mistrzowskiej – Prof. nadzw. AWF Kraków Tadeusz Ambroży

Wyrażam pozytywną opinię i rekomenduję urządzenia Siłownie Plenerowe WIMED do wszechstronnego użytku.

Poznaj całą opinię http://silownie-zewnetrzne.eu/opinia-eksperta/

Zobacz referencje od Klientów

„Mając na uwadze współpracę podczas realizacji inwestycji pozytywnie oceniamy spółkę, a jakość i solidność wykonywanych robót upoważnia nas do zarekomendowania tej firmy jako rzetelnego i terminowego wykonawcę.”

mgr inż. Bernard Karasiewicz, Burmistrz Miasta Ryglice

„Firma WIMED Oznakowanie Dróg SP. z o. o. wykazała, że jest firmą wiarygodną, rzetelną i zasługuje na rekomendacje i polecenie wśród innych zamawiających. Przekazany sprzęt jest wysokiej jakości, spełniający wszystkie wymogi i standardy.”

mgr inż. Wojciech Grela, Zastępca Wójta Gminy Raciechowice

„Urządzenia marki WIMED Oznakowanie Dróg SP. z o. o. odznaczają się solidnym i starannym wykonaniem. Firma wykonuje swoją pracę terminowo i rzetelnie, dlatego chętnie polecam jej produkty.”

mgr Marek Srebro, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie

Zapewne teraz interesuje Cię cena siłowni zewnętrznych Wimed

Tutaj znajdziesz przykładowy cennik http://silownie-zewnetrzne.eu/cennik/
Możesz też zapytać indywidualnie o cenę.

Mogą Cię zainteresować także:

Siłownie plenerowe WIMED – przykładowe realizacje

Siłownie zewnętrzne WIMED – najwyższa jakość, szeroka oferta

Siłownie plenerowe producent

WordPress Video Lightbox