Producent siłowni na świeżym powietrzu

Siłownie plenerowe
Siłownia zewnętrzna od A do Z – informacje, przepisy
10 lipca 2018
Sprzęt street workout WIMED
Sprzęt do ćwiczeń Street Workout polskiego producenta
16 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie

Producent siłowni na świeżym powietrzu

Siłownie na świeżym powietrzu

Zapraszamy do współpracy – jesteśmy polskim producentem urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Stwórz razem z firmą Wimed strefę aktywności i fitness park, z którego korzystać będą wszyscy mieszkańcy twojej miejscowości, pensjonariusze czy podopieczni instytucji, którą zarządzasz.

Siłownie na świeżym powietrzu to doskonały sposób na propagowanie aktywności fizycznej, integrację mieszkańców, a także na zagospodarowanie wolnej przestrzeni publicznej. W otwarte strefy aktywności inwestują nie tylko duże miasta – siłownie plenerowe pojawiają się w małych miejscowościach, przy domach spokojnej starości, domach dziecka, uzdrowiskach, na terenach szkół a nawet w więzieniach.

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy WIMED, zamów siłownię zewnętrzną:
http://silownie-zewnetrzne.eu/kontakt/

Siłownia na świeżym powietrzu – korzyści

Inwestycja w siłownię plenerową to inwestycja w zdrowie mieszkańców danego rejonu czy miejscowości, dlatego w całej Polsce powstaje tak wiele stref aktywności i fitness parków. Ćwiczenia na urządzeniach outdoor fitness są przyjemne i dużo zdrowsze niż w tradycyjnych siłowniach.

Sprzęt outdoor fitness Wimed

Ruch i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu nie tylko poprawiają ogólną kondycję fizyczną, wzmacniają mięśnie i pozwalają się pozbyć zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim bardzo pozytywnie wpływają na układ oddechowy i krążeniowy.

Siłownie zewnętrzne mają ogromną przewagę nad tradycyjnymi – są bezpłatne i dostępne całą dobę. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy. Ich fenomen polega również na tym, ze mogą z nich korzystać nie tylko sportowcy czy osoby o dobrej kondycji, ale również seniorzy, osoby z ograniczeniami ruchowymi, młodzież i dzieci. Urządzenia outdoor fitness są bezpieczne, a ćwiczenia na nich są lekkie, przyjemne i nie narażają na kontuzję.

Otwarte strefy aktywności to również miejsca do wspólnego spędzania czasu, w związku z czym służą również integracji mieszkańców danego rejonu i zacieśniania więzi.

Zobacz siłownie na świeżym powietrzu WIMED (realizacje): http://standard.silownie-zewnetrzne.eu/realizacje/

Polski producent siłowni plenerowych – zapraszamy do współpracy

WIMED to polski producent siłowni plenerowych, dostawca wysokiej jakości sprzętu outdoor fitness. Oferujemy nie tylko kompleksowe wyposażenie siłowni zewnętrznych i otwartych stref aktywności, ale również szereg usług tj. montaż czy serwis urządzeń. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, naszym klientom przedstawiamy zawsze korzystne warunki współpracy i indywidualną ofertę, dopasowaną do ich potrzeb, możliwości.

Oferujemy urządzenia do siłowni na świeżym powietrzu w wersji Standard i Premium:
http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu Wimed Outdoor Fitness:

  • dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta, jego oczekiwań i preferencji,
  • mogą być dowolnie konfigurowane,
  • objęte są 3-letnią gwarancją,
  • wyróżnia je oryginalny design (mogą być personalizowane – mieć wybraną przez klienta kolorystykę, grafiki),
  • posiadają prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland Polska,
  • spełniają najnowszą normę PN-EN 16630:2015-06 i są zgodne z wszystkimi obowiązującymi dla siłowni zewnętrznych standardami,
  • są trwałe, wykonane z solidnych materiałów (grube rury, stalowe dekle, stopki z metalowych podkładów),
  • zostały zabezpieczone przed korozją i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi,
  • tworzone są przez światowej klasy projektantów,
  • są rekomendowane przez ekspertów

Oprócz sprzętu outdoor fitness Wimed oferuje również profesjonalne konstrukcje do stref parkour – urządzenia Street Workout.

Do współpracy zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i prywatnych, urzędów gmin i miast, którzy chcą zainwestować w siłownie plenerowe w swojej miejscowości. Zachęcamy do kontaktu:
http://silownie-zewnetrzne.eu/kontakt/

Sprzęt street workout Wimed

WordPress Video Lightbox