OPINIE KLIENTÓW

Jesteś zadowolony z usług i produktów firmy WIMED?
Chcesz podzielić się swoją opinią z innymi, chcesz zarekomendować firmę - śmiało, skorzystaj z formularza.

Dodaj opinię
Udzielam referencji firmie Wimed Sp. z.o.o. z siedzibą w Tuchowie, ul. Tarnowska 48, i tym samym potwierdzam, że firma wykonała, dostarczyła oraz zainstalowała siłownię plenerową na terenie PWSZ Tarnów w 2016 roku. Z przyjemnością stwierdzam, że zlecenie zostało wykonane w terminie, z należytą dokładnością i starannością. Na uwagę zasługuje również zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy. Doświadczenia ze współpracy z firmą Wimed Sp. z o.o. pozwalają mi stwierdzić, że jest to firma solidna i rzetelnie realizująca swoje zadania i tym samym godna polecenia innym instytucjom.

Dr hab. inż. Jadwiga Laska, prof. PWSZ

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie

Firma WIMED Oznakowanie Dróg SP. z o. o. wykazała, że jest firmą wiarygodną, rzetelną i zasługuje na rekomendacje i polecenie wśród innych zamawiających. Przekazany sprzęt jest wysokiej jakości, spełniający wszystkie wymogi i standardy.

mgr inż. Wojciech Grela

Zastępca Wójta Gminy Raciechowice

Urządzenia marki WIMED Oznakowanie Dróg SP. z o. o. odznaczają się solidnym i starannym wykonaniem. Firma wykonuje swoją pracę terminowo i rzetelnie, dlatego chętnie polecam jej produkty.

Marek Srebro

dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie

Mając na uwadze współpracę podczas realizacji inwestycji pozytywnie oceniamy spółkę a jakość i solidność wykonywanych robót upoważnia nas do zarekomendowania tej firmy jako rzetelnego i terminowego wykonawcę

mgr inż. Bernard Karasiewicz

Burmistrz Miasta Ryglice

Zadanie zostało wykonane w sposób należyty, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone. Właściwa koordynacja i organizacja robót, zaangażowanie potencjału wykonawczego oraz należyta jakość, pozwalają na pozytywną ocenę Firmy WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. jako wiarygodnego, fachowego, solidnego i godnego polecenia wykonawcę.

mgr inż. Marek Karaś

Wójt Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Dodaj opinię

Podziel się opinią - wypełnij obowiązkowe pola w formularzu, zaakceptuj politykę prywatności i wyślij opinię.
Po zatwierdzeniu przez moderatora opinia pojawi się na liście.

 

Akceptuję warunki polityki prwatności.


 
WordPress Video Lightbox