O FIRMIE

 

MISJĄ FIRMY WIMED DO NIEDAWNA
była ochrona życia uczestników ruchu drogowego.
Dziś idziemy o krok dalej, dbając o ich zdrowie.


WIMED sposób na zdrowieWIMED sposób na zdrowie

WIMED jest jedną z najlepiej rozpoznawanych, tak w Polsce jak i Europie, firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jako grupa firm, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy blisko 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Nieustannie rozwijamy się, inwestując w wiedzę i park maszynowy, dostosowując się ciągle do Państwa potrzeb, oferując innowacyjne i unikatowe na światowym rynku rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Stale doskonalimy nasze działania, aby każdego dnia być lepszymi od nas takich, jakimi byliśmy wczoraj.

PROFESJONALNE URZĄDZENIA

Siłownie zewnętrzne i Street Workout WIMED

Urządzenia outdoor fitness wykonane przez firmę WIMED posiadają certyfikat TÜV Rheinland Polska, potwierdzający ich bezpieczeństwo i wysoką jakość. Wyróżnia je także wyjątkowy design, urządzenia zostały zaprojektowane przez firmę SOKKA, światowej klasy projektantów i wykładowców na polskich oraz europejskich uczelniach projektowych.

Zdzisław Dąbczyński, właściciel firmy WIMED

LEPSZE ŻYCIE


„Moment słabości zainspirował mnie do szukania informacji o lepszym, zdrowszym stylu życia. Powoli zacząłem dostrzegać, że poprawa mojej kondycji zależy ode mnie, jest w moim zasięgu. Zacząłem chodzić na spacery, pić odpowiednią wodę w odpowiednich godzinach, więcej ćwiczyć, ruszać się, zwracać uwagę na to, co jem, jak jem, mniej się napinać. I moja kondycja zaczęła się wyraźnie poprawiać”.

Zdzisław Dąbczyński


CZYTAJ WIĘCEJ
outdoor fitness ikonka

WIMED TO TAKŻE – WIDZIEĆ INACZEJ MEDYCYNĘ

- czyli: zdrowie jest najważniejsze


„Chcę mieć zdrowych pracowników w firmie. Zależy mi na tym, żeby moi współpracownicy spojrzeli w siebie, nauczyli się rozumieć swoje ciało i emocje, rozpoznawali, co im pomaga, a co szkodzi, a także sami umieli sobie pomóc”

Zdzisław Dąbczyński - założyciel firmy WIMED, przedsiębiorca, inspirator, propagator zdrowego stylu życia.

Firma WIMED od zawsze wychodziła poza schematy. Zdzisław Dąbczyński niejednokrotnie podejmował inicjatywę na rzecz rozśpiewania środowiska drogowego, brał odpowiedzialność za siebie i zespół, za własne decyzje i ryzyko. Jak pisał w swojej książce „Ja biorę odpowiedzialność za siebie i za ludzi, z którymi wiążę swoje życie, bo tak traktuję pracowników WIMED-u, współpracowników, partnerów. Są to moi towarzysze podróży, którzy razem ze mną zdążają do wytyczonych celów. Razem borykamy się z przeszkodami, jakie czasami piętrzą się na drodze, aby krok po kroku je pokonywać” („Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia").


POZNAJ FIRMĘ

WODA I RUCH

Właściciel firmy WIMED, z punktu widzenia fizycznej kondycji menedżera, stwierdza że woda i ruch to dwa najważniejsze elementy, które wpływają na poprawę jakości życia.

Wszystko zaczęło się od dokuczliwego bólu głowy, który budził w nocy, nie pozwalał pracować. Od zaprzyjaźnionej fryzjerki usłyszałem: Zdzisiu, ty po prostu wody nie pijesz i głowa cię boli.

Na początku sceptycyzm brał górę, potem ciekawość, w końcu zacząłem codziennie pić wodę. Minęło kilka lat, nawracające bóle głowy odeszły w niepamięć. Dziś wiem, że woda to podstawa naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Takie proste, a jakże ważne i konieczne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WordPress Video Lightbox