Miasta inwestują w siłownie plenerowe

Siłownia plenerowa przy korcie tenisowym
Siłownie zewnętrzne zwiększają atrakcyjność i prestiż obiektów
13 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Miasta inwestują w siłownie plenerowe

Siłownia plenerowa w mieście

Coraz więcej miast inwestuje w urządzenia outdoor fitness. To nie tylko moda na ruch na świeżym powietrzu, ale przedsięwzięcie, które daje mieszkańcom mnóstwo korzyści i buduje pozytywny wizerunek miasta.

Miasto z siłownią plenerową to miasto ze zdrowymi mieszkańcami. To nowoczesne osiedle, które zmienia się wraz z potrzebami ludzi. Możliwość ruchu na świeżym powietrzu w korzystnej lokalizacji – tego potrzebują mieszkańcy miast.

Jak się to zaczęło? Skąd taki szał na siłownie plenerowe w miastach? W Turcji tłumy mieszkańców i turystów ustawiały się w kolejkach do urządzeń outdoor fitness. Siłownie plenerowe robiły furorę nie tylko w upalnych kurortach, ale i w parkach i na podwórkach Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Padło pytanie: więc dlaczego miałoby to nie wypalić w Polsce? I tak ruszyła produkcja.

Dlaczego siłownie plenerowe w mieście to dobry pomysł?

  • To świetna reklama – miasta stają się atrakcyjniejsze dla mieszkańców, są postrzegane jako innowacyjne, przyjazne dla ludzi. Możesz o tym przeczytać więcej w tym wpisie http://silownie-zewnetrzne.eu/silownie-zewnetrzne-zwiekszaja-atrakcyjnosc-i-prestiz-obiektow/
  • Przyciągają miłośników sportu i rekreacji. Pozwalają na aktywny wypoczynek tak ważny w XXI wieku, w którym ludzie żyją szybko, prowadzą siedzący tryb życia, są narażeni na choroby cywilizacyjne. To świetny motywator i szansa na poprawę kondycji i zdrowia dla mieszkańców.
  • Siłownie zewnętrzne są dla wszystkich, odpowiadają potrzebom różnych grup wiekowych, o różnym stopniu sprawności fizycznej. Integrują, są ciekawą formą spędzenia wspólnego czasu z rodziną. W siłowniach plenerowych toczy się życie towarzyskie lokalnej społeczności. Korzystają z nich starsi, dzieci, niepełnosprawni – ćwicząc, bez ryzyka kontuzji. To nie jest sport wyczynowy, a przyjemne, aktywne spędzanie wolnego czasu, bez większego wysiłku.
  • Są nie tylko ogólnodostępne, ale i bezpłatne. Nie wymagają wcześniejszego przygotowania, specjalnego stroju. Dostępne o każdej porze. Miasto daje coś zupełnie za darmo swoim mieszkańcom – i to jest przez nich bardzo doceniane.
  • Dają młodym ludziom szansę na odnalezienie zdrowego sposobu spędzania czasu, oderwania się od komputera.
  • To atrakcyjny obiekt architektury miejskiej. Element wzbogacający rekreacyjnie miasto.

Inwestuj w polską jakość, unikaj chińskiego, taniego sprzętu

Twórz z nami najlepsze siłownie plenerowe – wyposażone w solidny sprzęt, trwały, bezpieczny i estetyczny. By mieszkańcy czuli się komfortowo, mieli pewność, że urządzenia są bezawaryjne, certyfikowane, że nie są narażeni na niebezpieczeństwo. By przestrzeń była estetyczna, by wygląd siłowni nie psuł wizerunku nowoczesnego miasta.

Nie mamy kolosalnych cen, jako polski producent siłowni zewnętrznych zaproponujemy Ci rozsądne ceny, przy zachowaniu naprawdę dobrej jakości.

Mamy linię standard, dla miast, które oczekują urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa i produkcji, w bardzo atrakcyjnej cenie.
Sprawdź ofertę http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-standard/

Linia Premium dedykowana jest dla miast, które oczekują urządzeń ekskluzywnych, designerskich. Mają wysokie oczekiwania, są w stanie zapłacić więcej za nowoczesny design, szlachetne materiały.
Sprawdź ofertę http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-premium/

Zobacz dlaczego warto zamówić u nas przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu:

Siłownie plenerowe producent

Zobacz przykładowe realizacje dla miast

Siłownie plenerowe WIMED – przykładowe realizacje

WordPress Video Lightbox