Street Workout producent WIMED

Siłownie zewnętrzne – jak ćwiczyć?
21 grudnia 2017
Wahadło siłownia zewnętrzna
Wahadło siłownia zewnętrzna
17 stycznia 2018
Pokaż wszystkie

Street Workout producent WIMED

Street Workout producent WIMED

Street Workout producenta WIMED to solidny, polskiej jakości sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Idealnie skonfigurowany daje mnóstwo możliwości ćwiczeń, dzięki którym wyrzeźbisz ładnie wyglądającą, proporcjonalną sylwetkę. Dowiedz się czym jest Street Workout, jaka jest jego główna inicjatywa społeczna i zobacz jak prezentuje się sprzęt polskiej produkcji.

Czym jest Street Workout – krótkie wprowadzenie w temat

Street Workout w polskim tłumaczeniu to uliczny trening. To sport, który opiera się na kalenistyce (ćwiczeniach siłowych, przy których wykorzystuje się jedynie ciężar własnego ciała). Street Workout swoją popularność zawdzięcza grupie czarnoskórych chłopaków z Bronxu w Nowym Yorku, którzy chodzili po ulicach i wykorzystywali miejską zabudowę do efektownych ćwiczeń. Ich nagrania na YouTube zrobiły furorę, a sport nagle stał się niezwykle popularny.

WIMED popiera inicjatywę społeczną Street Workout

Główną inicjatywą społeczną Street Workout jest mocne zachęcanie, motywowanie do aktywności fizycznej i prowadzenie zdrowego trybu życia. Walka z dzisiejszym problemem, szczególnie widocznym wśród młodych ludzi – otyłością spowodowaną siedzącym trybem życia i niezdrowym odżywianiem. WIMED propaguje zdrowy styl życia, szczególnie dla prezesa firmy – Zdzisława Dabczyńskiego – sport zajmuje wyjątkowe miejsce w jego życiu. Tak o tym pisze:

Moment słabości zainspirował mnie do szukania informacji o lepszym, zdrowszym stylu życia. Powoli zacząłem dostrzegać, że poprawa mojej kondycji zależy ode mnie, jest w moim zasięgu. Zacząłem chodzić na spacery, pić odpowiednią wodę w odpowiednich godzinach, więcej ćwiczyć, ruszać się, zwracać uwagę na to, co jem, jak jem, mniej się napinać. I moja kondycja zaczęła się wyraźnie poprawiać. (Zdzisław Dąbczyński).

Street Workout polskiej produkcji WIMED

Street Workout to trwałe, estetyczne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które pozwolą zbudować doskonałą sylwetkę atletyczną.

Zobacz jak prezentuje się Street Workout producenta Wimed http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/street-workout/

  • Polska produkcja (trwałe materiały, solidne wykonanie, szybki czas realizacji). Więcej o naszej polskiej jakości przeczytasz na stronie https://sklep.wimed.pl/blog/polski-producent-silowni-zewnetrznych/
  • Gotowe zestawy Street Workout, które mogą być instalowane osobno oraz jako dopełnienie siłowni zewnętrznych.
  • To specjalne, dedykowane zestawy treningowe, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.
  • Street Workout producenta Wimed są kojarzone w Polsce i za granicą z najwyższą jakością, solidnością i innowacyjnym designem.
  • Praktycznie każdy element naszych siłowni zewnętrznych możemy wykonać na specjale zamówienie Klienta. Skontaktuj się z nami http://silownie-zewnetrzne.eu/kontakt/

Dzięki Street Workout zyskujesz piękną, atletyczną sylwetkę bez wydawania pieniędzy na siłownię.

Street Workout polskiego producenta WIMED

Street Workout polskiego producenta WIMED

 

WordPress Video Lightbox