Siłownie zewnętrzne lepsze od tradycyjnych siłowni

Urządzenia Wimed outdoor fitness
Zaprojektuj swoją własną siłownię zewnętrzną
5 grudnia 2017
Cenu urządzeń outdoor fitness
Siłownie zewnętrzne ceny
20 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Siłownie zewnętrzne lepsze od tradycyjnych siłowni

Nie byłeś nigdy na siłowni, ale chciałbyś wyrzeźbić swoją sylwetkę, spalić kalorię? A może byłeś, ale było tłoczno, duszno, głośno i w dodatku nie mogłeś znaleźć wolnego sprzętu. Postanowiłeś, że nigdy więcej już tam nie zajrzysz. Jeśli tak, to siłownie zewnętrzne są dla Ciebie idealnym miejscem do ćwiczeń. Zobacz w czym siłownie zewnętrzne są lepsze od tradycyjnych siłowni.

Zalety siłowni zewnętrznych

Siłownie zewnętrzne

Siłownie tradycyjne

Ćwiczenia na świeżym powietrzu są przyjemne i zdrowe, dotleniasz się, relaksujesz. Dostarczasz organizmowi dużej dawki tlenu, co dobrze wpływa na mózg, serce i układ oddechowy. Krew zaczyna szybciej krążyć, a metabolizm przyspiesza (tłuszcz szybciej się spala, a organizm oczyszcza z toksyn). Dostarczasz sobie dużej dawki witaminy D (mocne kości, zdrowe piękne zęby) Ćwiczysz w zamkniętym pomieszczeniu, często zatłoczonej sali, w której jest duszno, a w powietrzu unosi się zapach potu.
Pełna dostępność 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Możesz ćwiczyć na urządzeniach outdoor fitness kiedy tylko chcesz. Tradycyjne siłownie dostępne są w określonych porach.
Siłownie zewnętrzne są darmowe i dostępne dla każdego. Możesz wybrać się na siłownie z całą rodziną (dorośli, dzieci, seniorzy, osoby potrzebujące rehabilitacji – każdy znajdzie coś dla siebie). Obowiązuje opłata. Nie każdego stać na wykupienie karnetu. Poza tym w tradycyjnych siłowniach rzadko widzimy całe rodziny.
Ćwiczenia na świeżym powietrzu redukują stres (kolor zielony uspokaja i łagodzi nerwy). Nawet jeśli siłownie tradycyjne mają np. zielone ściany, elementy dekoracyjne czy sprzęt w takim kolorze – to zawsze jest to sztuczny zabieg i nie ma takiego oddziaływania jak zielony pejzaż.

Zobacz jakie urządzenia możesz spotkać na siłowniach plenerowych http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/

Sportowcy ćwiczący na sprzęcie outdoor fitness

Pomyślisz ok, ale na siłowni zewnętrznej nie ma instruktorów

Masz rację, na siłowni zewnętrznej nie skorzystasz z pomocy instruktorów, ale i też po co miałbyś to robić? Są zupełnie niepotrzebni, siłownie plenerowe są bardzo proste w użytkowaniu, bardzo intuicyjne. Spokojnie, na pewno będziesz wiedział co masz robić. Poza tym pomiędzy ramionami urządzenia outdoor fitness umieszczona jest tablica informacyjna, na której widnieje instrukcja obsługi i piktogramy pokazujące sposób treningu. Zawsze możesz też przyjrzeć się jak inni korzystają z siłowni plenerowych.

Instrukcja obsługi urządzeń outdoor fitness

U nas możesz stworzyć swoją własną wymarzoną siłownie zewnętrzną. Przejdź do konfiguratora i projektuj http://silownie-zewnetrzne.eu/konfigurator/

WordPress Video Lightbox