Zaprojektuj swoją własną siłownię zewnętrzną

Siłownie zewnętrzne - Polski producent
Siłownie zewnętrzne producent
9 listopada 2017
Siłownie zewnętrzne lepsze od tradycyjnych siłowni
12 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Zaprojektuj swoją własną siłownię zewnętrzną

Urządzenia Wimed outdoor fitness

Nie przepadasz za gotowymi zestawami, bo zawsze jest coś, co byś zmienił. Wolisz mieć możliwość decydowania, swobodnego dobierania – dlatego dla takich osób jak ty przygotowaliśmy konfigurator, który pozwala na zaprojektowanie własnej siłowni zewnętrznej. Jesteś ciekaw jak to działa? Zatem czytaj dalej.

Dobieraj przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu i twórz ZESTAWY

Możesz swobodne dobierać przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

  • Przed Tobą zdjęcie z urządzeniem outdoor fitness.
  • Klikasz w środek urządzenia, by zmienić jego środkową część. Możesz wybrać pylon lub słupek. Klikasz na wybrany i gotowe (pojawia się na zdjęciu).
  • Klikasz w prawe zdjęcie z urządzeniem, by zmienić prawą część. Wybierasz z listy to urządzenie outdoor fitness, które najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy w nie kliknąć i zostanie dodane (do głównego zdjęcia). Masz sporo opcji do wyboru: od prasy ręcznej, po orbitrek, drabinkę i wahadło.
  • To samo robisz z lewą stroną. Klikasz, wybierasz z listy, klikasz w wybrane i gotowe. Tutaj także masz sporo możliwości: prasa ręczna, wyciąg górny, wahadło, biegacz, rower i wiele innych.

Przejdź do konfiguratora i zobacz jak to działa. Stwórz swoją własną siłownie zewnętrzną http://silownie-zewnetrzne.eu/konfigurator/

Przykładowe połączenia urządzeń outdoor fitness

Możesz tworzyć niestandardowe połączenia, dowolnie łączyć przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Komponować wg potrzeb. Poniżej tylko 3 przykładowe zestawienia, możliwości jest znacznie więcej.

Na jednym pylonie możesz zainstalować 1 lub 2 urządzenia outdoor fitness niezależnie od siebie. Pomiędzy ramionami znajduje się tablica informacyjna, na której jest instrukcja obsługi, sposób treningu wyrażony piktogramami. Możesz też nadrukować np. logo sponsora.

Podobnie, wybierając słup – możesz na nim zainstalować 1 lub 2 urządzenia outdoor fitness niezależnie od siebie. Na słupie znajduje się instrukcja korzystania z urządzeń.

Wioślarz i tai-chi do outdoor fitness

Orbitrek i prasa ręczna konfiguracja

Siłownie plenerowe biegacz i jeżdziec

Dowiedz się więcej o nas, jako o polskim producencie http://silownie-zewnetrzne.eu/silownie-zewnetrzne-producent/

Zobacz też pojedyncze urządzenia outdoor fitness http://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/

WordPress Video Lightbox