Siłownie zewnętrzne producent

Kobieta ćwicząca na świeżym powietrzu
Zadbaj o swoją formę zimą – korzystaj z siłowni plenerowych
25 października 2017
Urządzenia Wimed outdoor fitness
Zaprojektuj swoją własną siłownię zewnętrzną
5 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Siłownie zewnętrzne producent

Siłownie zewnętrzne - Polski producent

Polski producent siłowni zewnętrznych WIMED zaopatruje Klientów w profesjonalny sprzęt outdoor fitness. Nie tylko produkuje, ale i montuje przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Sprzęt jest certyfikowany, spełnia najnowsze normy, ma oryginalny design i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. WIMED wierzy w ideę zdrowego trybu życia i nie jest w tym gołosłowny. Założyciel firmy wraz z pracownikami propaguje aktywny styl życia. Zdzisław Dąbczyński uprawia trekking, stosuje dietę i codziennie pije wodę.

Polskie siłownie z certyfikatem jakości TÜV Rheinland Polska

Siłownie zewnętrzne WIMED posiadają certyfikat TÜV Rheinland Polska (eksperta w dziedzinie certyfikacji na krajowym rynku, zajmującego się badaniem produktów i technologii pod kątem jakości i bezpieczeństwa). TÜV Rheinland Polska zweryfikowało siłownie zewnętrzne polskiego producenta WIMED w oparciu o niepodważalne ekspertyzy naukowe jako produkty solidne i bezpieczne.

Certyfikat TÜV Rheinland Polska

Jakość siłowni zewnętrznych potwierdzona opinią eksperta

Przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu WIMED otrzymały pozytywną opinię i rekomendację od Tadeusza Amrożego (doktora habilitowanego oraz profesora nadzwyczajnego. Wicemistrza świata w karate. Trenera klasy I JUDO. Trenera karate. Trenera klasy mistrzowskiej. Instruktora, sędziego). Opinia takiego eksperta jest dla nas potwierdzeniem naszej wysokiej jakości, a dla naszych Klientów przede wszystkim gwarancją na trwały, bezpieczny i nowoczesny sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Przeczytaj opinie eksperta na stronie http://silownie-zewnetrzne.eu/opinia-eksperta/

Opinia eksperta siłownie zewnętrzne WIMED

Zgodność siłowni zewnętrznej z najnowszą normą PN-EN 16630:2015-06

Siłownie zewnętrzne spełniają najnowszą normę 16630:2015-06. To europejska norma specjalnie przeznaczona dla siłowni zewnętrznych, w której określono ogólne wymagania bezpieczeństwa dotyczące produkcji, instalacji, kontroli i konserwacji zainstalowanego na stałe, ogólnodostępnego wyposażenia siłowni plenerowych. Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu polskiej produkcji WIMED są bezpieczne, bo zgodne z obowiązującymi normami.

Polska jakość siłowni zewnętrznej

  • Urządzenia mają grube rury, stalowe dekle, stopki z metalowego podkładu. Najlepsze zabezpieczenia antykorozyjne. Wysoką odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Cichą pracę. A to wszystko przekłada się na komfort użytkowania.
  • Oryginalny design zaprojektowany przez firmę SOKKA (światowej klasy projektanci zajmujący się projektowaniem specjalistycznym, zdobywający nagrody w najbardziej liczących się konkursach na świecie tzw. oscary designu). Urządzenia outdoor fitness mają nowoczesny, świeży wizerunek.
  • Polskie siłownie mogą być dowolnie personalizowane. Zyskać kolor, który podoba się Klientowi najbardziej lub indywidualną grafikę. Możliwości jest wiele: tysiące wariantów, kombinacji barw, dostępna opcja wykończenia uchwytów, oklejania folią.

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu WIMED

W ofercie mamy:

Outdoor fitness standardhttp://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-standard/

Funkcjonalne, bezpieczne i trwałe urządzenia outdoor fitness w bardzo atrakcyjnych cenach.

Outdoor fitness Premiumhttp://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/outdoor-fitness-premium/

To dzieła sztuki użytkowej (project firmy SOKKA), szlachetne materiały (stal nierdzewna, drewno, lakiery o specjalnej fakturze).

Street Workouthttp://silownie-zewnetrzne.eu/produkty/street-workout/

Gotowe zestawy jako rozszerzenie oferty przyrządów do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Mogą być instalowane osobno lub w zestawie z siłownią zewnętrzną (jako jej dopełnienie).

Sprawdź ceny w naszym sklepie https://sklep.wimed.pl/fitness/outdoor-fitness

WordPress Video Lightbox